Başkanın Mesajı

Değerli Dostlar;

Öncelikle bende bir kelebek annesi olarak yirmi iki yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum. Gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse çevremizdeki insanların bizlere yönlendirmesiyle  gün geçtikçe artan sayımızın bir hayli fazla olduğunu ve çaresiz bir şekilde hasta ve hasta yakınlarımızın ne yapabileceklerini bilmediklerini gördüm. Bende yirmi iki yılın vermiş olduğu bilgi deneyim ve birikimlerimi bir anne olarak  kelebek hastası çocuklarımız ve aileleriyle paylaşmak isteyip dernek kurmaya karar verdim.

Derneğimizi  27/01/2017 tarihinde kelebek aileleriyle birlikte kurmuş bulunmaktayız. Amacımız bundan sonra var gücümüzle çalışmak, kelebek hastası çocuklarımız ve aynı zamanda tıbben tedavisi olmayan hastaların tedavileri ile ilgili çalışma yapmak hayat standartlarını yükseltmek, onlara; pansuman ve yara bakımı ile ilgili bilgi vermek, hastalarımıza ve  ailelerine psikolojik destek sunmaktır.

Değerli dostlar; tabi  bu yapacaklarımız ile ilgili siz değerli yardımseverlerimizin sürekli desteğinize ihtiyacımız olacaktır. Bizlere destek verdiğiniz sürece evvel Allah bizlerde çocuklarımıza kol kanat olacağız.Ve gün geçtikçe Derneğimizin  çıtasını yükseltip hasta çocuklarımızın çektikleri acıları bir nebze de olsa el birliğiyle dindireceğiz.İnşallah!!

 ” İyiliğe sözümüz var ! ”biliyoruz ki ”Dünya iyilikle değişir”