Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bizler insan hayatındaki en büyük değere  sağlığa sahip çıkmak adına bu yola çıktık. Bu uzun yolda, önceliğimiz  tedavisi henüz  mümkün olmayan ama yaşam kalitelerini artırabileceğimiz  KELEBEK  hastası  çocuklarımız…

Bizler bu çocuklarımızın öncelikle ailelerine gerekli olan;  bu hastalarımızın doğru pansumanı nasıl yapılır, onlara yaklaşıldığı zaman nelere dikkat edilir,toplumla kaynaşması nasıl sağlanır,eğitim çağına gelmiş kelebek hastası çocuklarımız için nasıl bir yol izlenir ve yaşam kaliteleri nasıl yükseltilir bunlarla ilgili gerekli desteği sunmak olacak.

Tabi bütün bu desteklerimizi sunarken öncelikle hastalarımızın günlük hayatta sürekli kullandıkları sargı,ve pansuman malzemelerine de ihtiyacımız olacaktır, bunları da inşallah siz değerli yardımseverlerimiz sayesinde temin edip onlara ulaştıracağız.

Derneğimizin devamlılığı ve bu hasta çocuklarımıza hizmetleri için sürekli siz değerli yardımseverlerin yardımına ihtiyacımız olacaktır, bu güzel yolda  sizde bizim yanımızda olmak istermisiniz? evet diyorsanız  doğru yerdesiniz demektir,şimdiden yapacağınız yardımlarınızı Rabbim kabul etsin inşallah. Hepinize hayırlı ve sağlıklı günler dileriz..